Manifest (polski)

Manifest

Kino Alhambra NIE może zostać zamknięte: 10 ważnych powodów

Jeśli nie uzbieramy potrzebnej kwoty na zakup cyfrowego sprzętu potrzebnego do dalszego funkcjonowania, kino Alhambra zostanie zmuszone do zamknięcia. Jest mnóstwo powodów które zmuszają nas do mobilizacji.

Tutaj macie 10:

Ponieważ jest to instytucja usytulowana w modernistycznym, stuletnim budynku w historycznym centrum miasta, która stara się uratować dobry wizerunek modernizmu.

Ponieważ jest to placówka kulturalna, która oferuje kino w miejscowosci la Garriga już od 85 lat.

Ponieważ w ciągu ostatnich trzydziestu lat jego menedżer, Josep Maria Miró i jego rodzina zaoferowali mieszkancom la Garriga, Valles i wszystkim Katalończykom bogaty i różnorodny program na każdy gust.

Poniewaz, oprócz zaoferowania szerokiej gamy kina komercyjnego, niezależnego i autorskiego, kino Alhambra otworzyło swoje podwoje dla wszystkich rodzajów aktywności stowarzyszeń działających w mieście.

Ponieważ, nie chcąc zaprzesta

na rutynowym harmonogramie, dodał do swoich seansów prezentacje reżyserów, aktorów, producentów i ekipy filmowe które chcialy mu towarzyszyć.

Ponieważ zaprezentował i rozpowszechnił prace autorów, artystów i techników lokalnych, przyczyniając się do ich sukcesu zawodowego.

Ponieważ chcąc być aktywnym obrońcą kina katalońskiego wyświetlał , zawsze gdy to było możliwe, kinowe premiery naszych autorów.

Ponieważ poświęcił szczególną uwagę językowi, kładąc szczególny nacisk na premiery filmowe wyświetlane po katalońsku a zwłaszcza na bajki dla dzieci.

Ponieważ jest to wyjątek kulturalny który musimy zachować gdyż, niestety, jako jedno z niewielu kin w Katalonii działa poza centrami handlowymi.

Ponieważ, krótko mówiąc, był kluczowym graczem w naszym szczęściu, w naszym szkoleniu kulturalnym i w naszej rozrywce. Tak więc teraz nam wypada pokazać nasze uznanie.

W związku z tym prosimy wszystkich mieszkańców Garriga i Valles oraz wszystkich miłośników kina i kultury w całym kraju, żebyście podpisali się pod tym manifestem i, w miarę swoich możliwości, przyczynili się ekonomicznie w kampanii prowadzonej przez klub filmowy la Garriga żeby ocali
 
kino Alhambra.
Dziękujemy!

Cap comentari:

Publica un comentari a l'entrada

Gràcies per contactar amb nosaltres!